Creditonlain.com.ua logo Creditonlain.com.ua

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності є важливим елементом будь-якого сайту, у тому числі нашого сайту creditonlain.com.ua. Політика визначає, яка інформація збирається з користувача, як вона використовується, а також як її захищають та зберігають. У цій політиці ми розповімо, як наш сайт обробляє вашу особисту інформацію та захищає її від несанкціонованого доступу.

Яку інформацію ми збираємо?

Наш сайт збирає наступну інформацію:

  • Особисту інформацію, яку ви надаєте добровільно під час реєстрації на сайті або заповнення форми зворотного зв'язку, такої як ім'я, електронна пошта, телефон тощо.
  • Технічну інформацію, пов'язану з вашим візитом на сайт, таку як IP-адреса, браузер, операційна система, тип пристрою і т.д.
  • Інформацію, що збирається під час використання нашого сайту, таку як дані про відвідані сторінки, переходи за посиланнями тощо.

Для збирання інформації ми використовуємо файли cookies. Що це таке та як діють читайте у відповідному розділі сайту.

Як ми використовуємо отриману інформацію?

Ми використовуємо зібрану інформацію для таких цілей:

  • Надання послуг, таких як порівняння кредитів в Україні, обробка запитів та зворотного зв'язку.
  • Поліпшення якості наших послуг та сайту.
  • Контроль якості та аналіз використання сайту.
  • Розсилання інформаційних матеріалів, пов'язаних з нашою діяльністю, але лише після отримання вашої згоди.

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів третім особам без вашої явної згоди, за винятком випадків, коли це необхідно для надання послуг, які ви запросили, або для виконання законних вимог.

Ви маєте право на доступ, зміну, оновлення, видалення та обмеження обробки вашої особистої інформації, а також право на її переносимість. Якщо ви бажаєте скористатися цими правами, зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку на сайті.

Як ми захищаємо особисту інформацію користувачів?

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, використання, зміни чи знищення.

Ми використовуємо сучасні технології та методи безпеки для захисту вашої особистої інформації. Наприклад, для захисту даних ми використовуємо шифрування і SSL протокол.

Додаткова інформація щодо політики конфіденційності

Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цієї політики конфіденційності на свій розсуд. Якщо ми внесемо суттєві зміни, ми повідомимо вас про це на сайті.

Використовуючи наш сайт, ви даєте свою згоду на збирання та використання вашої особистої інформації відповідно до цієї політики конфіденційності.

Ми приймаємо вашу конфіденційність дуже серйозно і робимо все можливе, щоб захистити вашу особисту інформацію. Якщо у вас є будь-які сумніви або питання, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами через форму зворотного зв'язку на сайті.