Creditonlain.com.ua logo Creditonlain.com.ua

Угода користувача

Ласкаво просимо до сайту creditonlain.com.ua, на якому ви можете порівняти кредити в Україні. Ця користувальницька угода описує правила та умови використання нашого сайту. Просимо вас уважно ознайомитися з цією угодою, перш ніж використовувати наш сайт.

Навіщо призначений наш сайт creditonlain.com.ua?

Ми не є фінансовою установою та не видаємо кредити. Ми надаємо лише інформацію, яка може допомогти вам вибрати найбільш підходящий кредитний продукт.

На сайті ви можете знайти велику інформацію про кредитні продукти та фінансові компанії України, за допомогою якої зможете зробити аналіз пропозицій та прийняти виважене рішення.

Ми можемо надавати посилання на інші сайти, але не несемо відповідальності за зміст цих сайтів. Ми не контролюємо ці сайти і не маємо контролю над змістом, який може з'явитися на них. Надання посилань на ці сайти не означає, що ми підтримуємо або рекомендуємо використання цих сайтів.

За яких умов можна використовувати сайт?

Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди. Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цієї угоди. Вам слід періодично перевіряти цю сторінку щодо змін.

Ваше використання сайту ми сприймаємо як згоду з правилами угоди користувача, тому в разі незгоди просимо негайно залишити сайт.

Які авторські права діють на сайті?

Всі матеріали на нашому сайті, включаючи тексти, графіку, фотографії, відео, аудіо та інші матеріали захищені авторським правом. Ці матеріали не можуть бути скопійовані, розповсюджені, передані або використані без письмового дозволу.

Ви можете використовувати наш сайт тільки для особистих цілей, використання у комерційних цілях – заборонено.

З якою метою не можна використовувати наш сайт?

Ви не можете використовувати наш сайт для наступних цілей:

  • порушення правил та законів України;
  • шкідливих дій щодо нашого сайту чи інших сайтів;
  • порушення прав на інтелектуальну власність;
  • поширення непристойного чи образливого контенту;
  • створення фальшивих профілів або використання даних інших користувачів;
  • порушення конфіденційності чи порушення прав інших користувачів.

У разі порушення користувальницької угоди ми можемо користувачам обмежити доступ до сайту та звернутися до законодавчих, виконавчих або судових юрисдикцій.

Будь-які суперечки, пов'язані з нашим сайтом, мають бути вирішені шляхом переговорів між сторонами. Якщо переговори не призводять до вирішення спору, то ця суперечка буде вирішена у суді України відповідно до її законів.

Яке обмеження відповідальності у адміністрації сайту?

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або пошкодження, які виникли в результаті використання нашого сайту або інформації, що міститься на ньому. Ми не гарантуємо точність, повноту чи актуальність інформації на нашому сайті.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, пов'язані з використанням нашого сайту або пов'язаними з ним матеріалами.

Які заходи щодо захисту даних ми вживаємо?

Ми поважаємо вашу конфіденційність та захищаємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності. Просимо вас ознайомитися з цією політикою, щоб розуміти, як ми збираємо та використовуємо ваші дані.

Контактна інформація сайту

Ми сподіваємося, що ви знайдете наш сайт корисним та інформативним. Якщо у вас є будь-які питання або коментарі щодо нашої угоди, будь ласка, зв'яжіться з нами через сторінку «Контакти».